Source Widepac D|vide 3L -dvojtý vak na vodu

Kód: 2061520103
ZDARMAZDARMA
divide hydration system (1)
1 169 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

2 nápoje v 1 hydratačním systému

Naše zařízení poskytují dva zdroje hydratace (voda / izotonický nápoj) v jednom hydratačním systému se dvěma flexibilními odděleními a dvěma ventily na pití. Systém D | Vide je vhodný pro všechny zdroje s výjimkou balíčků s vnějším přístupem k vaku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 nápoje v 1 hydratačním systému

Naše zařízení poskytují dva zdroje hydratace (voda / izotonický nápoj) v jednom hydratačním systému se dvěma flexibilními odděleními a dvěma ventily na pití. Systém D | Vide je vhodný pro všechny zdroje s výjimkou balíčků s vnějším přístupem k vaku. 

 

SOURCE Hydration Care Free Maintenance Snadná péče a nízká údržba - Technologie Glass-Like ™ kombinovaná s technologií Grunge-Guard ™ představuje novou generaci v hydratačních systémech, kde již není třeba pravidelné čištění! Jednoduše naplňte vodou a pijte znovu a znovu bez zvláštní péče. Voda zůstane čerstvá po celé dny i týdny.
SOURCE Hydration Glass Like Technology Technologie Glass-Like ™  je o 2000% hladší než standardní filmy TPU, takže prakticky žádný rozdíl od samotného skla. Tato vícevrstvá fólie z polyethylenu, vyrobená v souladu s technologií SOURCE Glass-Like ™, zabraňuje vytváření biofilmů, takže systém je prakticky samočistící.
SOURCE Hydration Grunge Guard Technology Technologie GrungeGuard ™ -zabraňuje růstu bakterií na vaku a pitné trubici po dobu životnosti systému. Technologie využívá antimikrobiální látku registrovanou FDA a EPA.
SOURCE Taste Free Hydration Technology Systém Taste-Free ™ - Naše koextrudované PE fólie si zachovávají čistou chuť s absolutně žádnou plastovou pachutí, a to i v průběhu času. (Bez BPA a ftalátu.)
SOURCE Widepac Hydration Closure

Widepac Closure (US patent č. 7,648,276, B2) - Původní uživatelsky přívětivý Widepac ™ Slide Closure se širokým otevíráním, umožňuje snadné plnění, čištění, vypouštění a vkládání ledu. Vzduchotěsné těsnění. 

 

Dva nápoje - žádné další vybavení

S technologií Widepac D | Vide hrdě představujeme řešení, jak nést dva zdroje hydratace - aniž byste přidali další zařízení, aniž byste přidali váhu nebo objem do svého hydratačního balení. SOURCE Widepac D | vide nabízí dva nápoje v jednom Widepac - se všemi jedinečnými výhodami SOURCE Hydration Systems.

Flexibilní rozdělení

Velikost oddílů je flexibilní. Obě přihrádky přidávají do plné kapacity vaku (2L nebo 3L v závislosti na volbě velikosti D). Díky tomu nabízí maximální flexibilitu rozdělení kapacity podle vašich potřeb.

Dvide Hydration System Filling Drawing 2 in one drinks

SOURCE Widepac Vlastnosti

SQC ™ - SOURCE Quick Connect (kompatibilní s QMT)

Umožňuje jednoduché upevnění filtrů, SOURCE UTA, ventily a další hydratační příslušenství.

Ventil Helix ™

ZDVIHOVÝ VENTIL s vysokým průtokem - bez kapání nebo netěsnosti. Jemný tlak na silikonový náústek otevře ventil. Při přepravě zavřete bezpečnostní uzávěr otočením ventilu.

Dirt Shield ™ - kryt ventilu - Chrání ventil na pití před špínou, pískem, prachem, blátem a jiným znečištěním.

Materiály

  • Chuť a bez zápachu -Trojvrstvá PE fólie s antimikrobiálním činidlem
  • Koextrudovaná trubice
  • PP, PE & POM vstřikoval plastové díly
  • Silikonová náustka

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaky na vodu, hydrovaky
Záruka: 24 měsíců
Barva: No
Objem: NO
Kapsa na notebook: No
Pro koho: No
Styl: NO
Top značky: Source

1

2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: