EASTPAK CASYL Sunday Grey
Kód: EK21C363Detailní popis produktu
Elegantní a kompaktní batoh s jednou hlavní přihrádkou.
- hlavní přihrádka se stahováním
- malá vnitřní kapsička na zip
- kožený řemínek se zapínáním na cvoček
| Rozměry | 29 x 23 x 13 cm |
|---|---|
| Objem | 10,5 l |
| Hmotnost | 250 g |
| Záruka | 30 let |
| Materiál | Polyamid |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Studentské batohy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| EAN: | 5400516417838 |
| Barva: | šedá |
| Objem: | do 10 litrů |
| Kapsa na notebook: | NE |
| Pro koho: | Pánské (unisex) |
| Styl: | Retro a stylové |
| Top značky: | EASTPAK |
| Rozměry: | 29 x 23 x 13 cm |
| Objem: | 10,5 l |
| Hmotnost: | 250 g |
| Materiál: | Polyamid |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Eastpak je americká značka, jejíž založení sahá k roku 1952, kdy začali vyrábět batohy pro americkou armádu. Postupem času začali nosit vojenské batohy i studenti na univerzitě a tím vznikla myšlenka vyrábět batohy pro širokou veřejnost. Konkrétně v roce 1976 vznikl první ikonický batoh jak ho známe i dnes. Batohy jsou po celá léta velmi kvalitní a odolné, a proto od roku 1984 nabízí Eastpak 30letou záruku. V Eastpak také jako první začali vyrábět látková zavazadla s kolečky.
V současné době nabízí Eastpak velmi kvalitní batohy a zavazadla, která mají osobitý styl. Mají netradiční design, jsou funkční a velmi kvalitní. I v našem sortimentu si můžete vybrat z jejich ikonických batohů, které jsou výjimečné svým originálním designem, za kterým často stojí známí a uznávaní designéři. Batohy mají ve většině případů i kapsu na notebook. Hledáte-li kvalitní textilní kufr na kolečkách s 30letou zárukou, pak cestovní kufry značky Eastpak jsou trefou do černého. Zavazadla Eastpak se stanou vašim věrným společníkem na vašich cestách.