Rady a tipy na výběr batohu Burton

Potřebujete poradit s výběrem batohu Burton?

V tomto článku se Vám pokusíme poradit s výběrem a nalézt pro Vás ten ideální batoh Burton, který Vám padne jako ulitý. Naleznete zde recenze jednotlivých modelů hlavní rozdíly rady a tipy.

Když se chceš vymanit z každodenní šedi a trochu vyniknout tak jsou batohy Burton přesně pro tebe!

Batohy Burton pravda nejsou pro otrlé horolezce ani horlivé turisty zato pro každodenní použití do města i mimo něj jsou jako stvořené. Tomu odpovídá kapsa pro notebook u většiny modelů až do velikosti 16“ pohodlné měkčené popruhy s prsním popruhem u vyšších modelů i popruhem bederním.

 Burton emphasis

Jde o základní model z rodinky Burton, jednoduchý design s dvěma vnějšíma kapsama, popruhy pro upevnění skateboardu nebo snowboardu a uchem pro uchopení v ruce. Vevnitř kapsa pro notebook do 16“ menší kapsička na klíče peněženku nebo mobil a velký hlavní prostor o celkovém objemu 26l.

Zádové popruhy jsou u batohu polstrovány neoprenem a obsahují výškově i délkově nastavitelný prsní popruh. Pohodlný měkčený zádový panel s prošíváním.

 Určení:

Batoh je ideální do města na každodenní nošení do školy na sport .

stažený soubor

 

Burton Tinder

Burton Tinder je unikátní retro batoh který rozhodně zaujme. Né náhodou připomíná staré turistické baťůžky které nosili ještě naši dědečkové a babičky. Batoh asi nebude slušet jen tak někomu ale ten kdo si na něj troufne skvěle doplní jeho image.

Hlavní prostor batohu obsahuje rozdělení pomocí pletených kapes, je stahovatelný dvěma provázky a celý překryt horní částí upevněnou dvěmi klipsy.  Horní kapsa slouží pro drobné předměty, které potřebujete mít stále po ruce. Kapsa pro notebook je samostatně otevíratelná zipem na boku batohu a je dostatečně polstrovaná pro ochranu vašeho miláčka. Batoh Tinder má po stranách vepředu i dole kožené prvky na které můžete připevnit například karimatku bundu nebo pláštěnku.

Měkčený prošívaný zádový panel a pohodlné popruhy s nastavitelnými prsními popruhy zaručuje pohodlné nošení.

Určení:

Na stylové nošení v městských podmínkách, na kratší tůry a sportovní výlety.

stažený soubor (1)

Burton Metalhead

Metalhead je batoh z pomyslného zlatého středu batohů Burton. Jednoduchý, ale účelný design, dvě vnější kapsy jedna dokonce s funkcí thermo pro zachování teploty láhve uvnítř a zároveň její nepromokavosi. Poruhy na skateboart, vnější horní kapsou na zip s fleasovým povrchem. Pohodlný zádový panel s prošíváním, neoprenem opšité popruhy s prsní sponou. Uvnitř naleznete kapsu pro notebook do velikost 16" a háčkovaný organizér na příslušenství.

Určení:

Ideální do města, do školy, na kratší výlety

stažený soubor (2)